ŠOLSKI PLESNI FESTIVAL – ŠPF 2022

ŠOLSKO TEKMOVANJE

V ponedeljek, 25. 4. 2022 je na naši šoli potekalo že deseto šolsko tekmovanje v okviru projekta Šolski plesni festival. Plesalke in plesalci so se pomerili v posamičnih plesih: hip hop, pop in latino. Tekmovali so v dveh starostnih skupinah:

• A (1. – 3. razred)
  • B (4. – 6. razred)

Vsi so prejeli bronasto priznanje Plesne zveze Slovenije. Izbrali smo tudi naj plesalki in naj plesalca naše šole. V skupini A je to postala Iva Cverle, naj plesalec pa Vid Kline, v skupini B pa je za naj plesalko šole bila izbrana Lara Mikuž.

Koreografije so bile zelo zahtevne, a so plesalci svojo nalogo opravili odlično! Sodniki (učiteljice: Barbara Bezjak, Maja Vargazon, Mateja Biluš in Anja Sorko) pa smo imeli zelo težko delo.

Izbrali smo 6 najboljših v skupini B, ki so se uvrstili na področno tekmovanje, in sicer:

SKUPINA B:

Lara Mikuž

Tian Jesenšek

Eva Manfreda

Tin Praznik

Eva Kramar

Belen Maria Velardi

Vsem iskrene čestitke ter veliko uspeha na področnem tekmovanju, ki bo v mesecu maju.

Vodja šolskega tekmovanja: ANJA SORKO