Oba organizatorja letovanj nameravata tudi letos organizirati in izpeljati letovanja za vaše otroke. Prijavnice so objavljene na spletnih straneh organizatorjev.

ZPM (POREČ IN POHORJE)

Prosimo, da vse postopke, povezane s prijavljanjem, opravite po e-pošti letovanja@zpm-mb.si (dokumenti morajo biti ustrezne kvalitete, ne upoštevajo se fotografirani dokumenti) ali po navadni pošti: ZPM Maribor, Razlagova ulica 16, 2000 Maribor.

Zaradi velikega povpraševanja in hitre zapolnitve izmen vas prosimo, da prijavnic ne prinašate v šolo, ampak jo čimprej pošljite na naveden elektronski naslov.

ZPM nas je obvestila, da sta 2. in 3. izmena že zasedeni.

Tisti, ki ste upravičeni do subvencioniranega letovanja (sredstva občine Hoče-Slivnica), prosimo, da pošljete poleg prijavnice še skenirano (po e-mailu) oz. kopirano (po pošti) veljavno odločbo o otroškem dodatku.

Če boste od otrokovega zdravnika prejeli potrjen predlog/mnenje za ZDRAVSTVENO LETOVANJE (moder ali zelen obrazec), vas pozivamo, da ga takoj pošljete po pošti na ZPM Maribor. V nasprotnem primeru ga pri prijavi na letovanje in obračunu ne morejo upoštevati.

Prijave zbirajo do zapolnitve prostih mest v posamezni izmeniSubvencioniranje je možno do porabe namenskih sredstev po občinah in do porabe odobrenih zdravstvenih predlogov.

Vse ostale informacije lahko najdete na spletni strani ZPM https://zpm-mb.si/

RK MARIBOR

Starše in otroke obveščamo, da tudi RK Maribor zbira prijave za letovanje otrok v Punat.

Sofinanciranje letovanja s strani ZZZS (zdravstveno letovanje) je mogoče le, če osebni zdravnik otroka napoti na zdravstveno letovanje (posvetujte se z osebnim zdravnikom otroka).

Tudi letos bo občina Hoče-Slivnica omogočila subvencionirano letovanje otrok iz socialno ogroženih družin. Rdeči križ Maribor vabi vse zainteresirane k oddaji prijavnice na letovanje.

Prijavnico  natisnete in v celoti izpolnite s potrebnimi podatki. Nato prijavnico skenirajte in  jo v pdf. formatu posredujte na elektronski naslov letovanje@rkmb-drustvo.si. Prijavnice zaradi epidemioloških razmer sprejemajo zgolj preko elektronske in navadne pošte.

Zaradi možnosti hitre zapolnitve izmen vas prosimo, da prijavnic ne prinašate v šolo ampak jo pošljite na naveden elektronski naslov.

Vse ostale informacije o prijavi najdete na spletni strani RK Maribor http://punat.si/Prijava ali pokličete šolsko svetovalno delavko Simono Sel, na  telefon 02 603  56 84.

Pripravila:

Simona Sel