Spoštovane učenke, učenci in starši!

Še malo in spet bomo skupaj. Verjamemo, da ste prijetne in brezskrbne počitnice lepo preživeli, doživeli veliko lepega, zanimivega in nepozabnih zgodb …. Počitniški dnevi se iztekajo in z novo močjo, polni energije se boste vrnili v šolski vsakdan, kjer vas čakajo novi izzivi, nova spoznanja in tudi nove šolske obveznosti. Prijetno bo srečati svoje sošolce, spoznati nove prijatelje, nove učitelje …

V ponedeljek, 2. septembra 2019, pričenjamo novo šolsko leto 2019/2020.

V prvo uro nas bo popeljala glasba ob 8.20. Dan bo potekal po skrajšanem urniku.

Sprejem prvošolcev bo v ponedeljek, 2. 9. 2019 ob 8.30 v telovadnici šole.

Učenci od 2. do 9. razreda pričnejo prvi šolski dan ob 8.20

Učenci od 2. do 5. razreda bodo prvi dan s poukom zaključili ob 11.25.

Avtobus, minibus  in kombi bodo za učence, ki ta dan ne bodo imeli kosila in ne bodo v OPB, peljali ob 11.35. Za učence, ki bodo samo na kosilu, bo prevoz ob 11.55. Za učence, ki bodo že prvi šolski dan v OPB, bo prevoz po spodaj zapisanem voznem redu.

Učenci od 6. do 9. razreda bodo prvi šolski dan s poukom zaključili ob 12.00. Avtobus, minibus in kombi bodo peljali ob 12.15 za učence, ki ta dan ne bodo imeli kosila, in ob 12.50 za učence, ki bodo imeli kosilo.

Učenci naj s seboj prinesejo šolske potrebščine, torbo in šolske copate.

Prejeli bodo tudi učbenike iz učbeniškega sklada.

Na prvi šolski dan bo poskrbljeno za malico in kosilo.

Prvi dan pouka na šoli ni organiziranega jutranjega varstva.

Že prvi šolski dan bo za učence od 2. do 5. razreda organizirano podaljšano bivanje.

Jutranji šolski prevoz za prvi šolski dan:

Avtobus bo peljal po naslednjem voznem redu:

ob 7.20:   Lobnik-Škrabl-Fras-Agrarna-Keršič-Fingušt-Kirbiš-Ul. talcev-Radizel-šola

(za učence od 6.-9. razreda)

ob 7.50:  Lobnik-Škrabl-Fras-Agrarna-Keršič-Fingušt-Kirbiš-Ul. talcev-Radizel-šola

(za učence od 2.-5. razreda)

Minibus bo peljal po naslednjem voznem redu:

ob 7.35:   Vilenska-Vinogradniška-šola

ob 7.55:   Ul. Milke Volk – šola

Kombi bo peljal po naslednjem voznem redu:

ob 7.30:   Čreta-Polanska cesta-šola

ob 7.50:   Lešnik-Šega-šola

Šolski prevoz za prvi šolski dan po pouku:

Avtobus, minibus in kombi bodo peljali po naslednjem voznem redu:

Ob 11.35 in  11.55: šola- Lobnik-Škrabl-Fras-Agrarna-Keršič-Fingušt-Kirbiš-Ul. talcev-Radizel

(za učence od 2.-5. razreda)

ob 12.15 in 12.50: šola- Lobnik-Škrabl-Fras-Agrarna-Keršič-Fingušt-Kirbiš-Ul. talcev-Radizel

(za učence od 6.-9. razreda)

Minibus

ob 11.35 in 13.10:  šola- Vilenska-Vinogradniška

ob 11.50: šola – Ul. Milke Volk

Kombi

ob 11.35, 12.20:   šola- Lešnik-Šega

ob 11.35 in 12.20:  šola-Čreta-Polanska cesta

Prevoz za učence, ki bodo prvi šolski dan v OPB: (AVTOBUS, MINIBUS IN KOMBI)

14.00,  15.00

Vse starše otrok in učence, ki koristijo organiziran šolski prevoz v OŠ FLV Slivnica, obveščamo, da bo v šolskem letu 2019/2020 prevoznik  Tajhman tours.

Vodstvo šole in vsi strokovni delavci želimo vsem učencem uspešen začetek šolskega leta.

Ravnatelj:

Franc Gosak, prof.