Spoštovani starši in skrbniki!

Obveščamo vas, da bo v soboto, 15. aprila 2023, delovni dan. Zaradi tega učenci 26. 4. 2023 ne bodo imeli pouka.

Na Eko dnevu je prisotnost učencev obvezna. Ure bodo skrajšane, aktivnosti se bodo končale ob 12. uri.

Jutranje varstvo in podaljšano bivanje za ta dan ne bo organizirano – če ga kdo izjemoma potrebuje, naj o tem obvesti razredničarko do vključno četrtka.

V šolski kuhinji se bo za učence pripravila malica. Kosila ta dan ne bo.

Prevozi bodo prilagojeni urniku in bodo objavljeni na spletni strani šole do vključno petka,

14. 4. 2023.

Ta dan bodo na šoli potekale delavnice na temo ekologije, spoznali bomo poseben multimedijski tovornjak E-transformer in očistili okolico šole. Zaželeno je, da učenci v šolo prinesejo vrtno orodje (metlo, lopato, grablje …). Natančna navodila bodo dobili od učiteljev.

Ines Gorenšček in Tanja Donko