Spoštovani starši/skrbniki, drage učenke in učenci,

tudi v tretjem tednu novega leta nadaljujemo s poukom na daljavo. Vlada Republike Slovenije je zaradi epidemioloških razmer v državi sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. Na podlagi teksta v objavljenem odloku, šole v tednu od 18. 1. 2021 do 22. 1. 2021 ostajajo zaprte in še naprej izvajajo izobraževanje na daljavo.

Izjema so osnovne šole s prilagojenim programom in zavodi za vzgojo in izobraževanje otrok in mladostnikov s posebnimi potrebami, ki so odprti že sedaj.

Vrtci v naslednjem tednu še naprej delujejo v zmanjšanem obsegu in zagotavljajo program za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način (kakor po sedaj veljavnem sprejetem sklepu župana).

Franc Gosak, ravnatelj