POPESTRIMO ZIMSKE POČITNICE

Zimske počitnice bodo obarvane takole:

• V ponedeljek, 24. 2., med 15. in 17. uro, zabavno PUSTNO RAJANJE v E-učilnici osnovne šole.
  • V torek, 25. 2., med 9. in 13. uro, BALINANJE in KEGLANJE z Društvom upokojencev Slivnica.
  • V sredo, 26. 2., med 9. in 13. uro, LIKOVNA DELAVNICA v šoli.
  • V četrtek, 27. 2., med 9. in 13. uro, PRAVLJIČNA URICA z Mariborsko knjižnico in Zavodom MARS Maribor v Vetrinjskem dvoru. Število vključenih otrok je omejeno, saj imamo samo enega učitelja spremljevalca. Več informacij na:
  • V petek, 28. 2., med 9. in 13. uro, IGRE NAŠE IN VAŠE MLADOSTI (in še marsikaj drugega) v šoli.

Vsak dan, razen v ponedeljek, se dobimo v šoli ob 9. uri. Zaključimo ob 13. uri. Lepo prosimo, da otrokom priskrbite malico, saj zaradi počitnic šolska kuhinja ne obratuje.

V četrtek so bomo s primestnim avtobusom odpravili v Maribor in nazaj, zato prosimo, da imajo otroci pri sebi denar za povratno vozovnico (tj. 3,60 evra).

Obvezne prijave zbiramo samo do četrtka, 20. februarja, na e-naslovu: popestrimosoloflv@gmail.com.

Vljudno povabljeni v našo družbo.

Vse dobro,

učiteljica Staša Grilc