JUHUHU, PRVI ŠOLSKI DAN BO KMALU TU!

Spoštovane učenke, učenci in starši!

Še nedavno nazaj smo rekli, da so počitnice pred vrati … Sedaj pa boste že kmalu na novo ali ponovno srečali sošolce in prijatelje za šolskimi vrati. Verjamemo, da ste vsak dan izkoristili za kaj lepega, posebnega in si ustvarili kak nepozaben spomin. Zagotovo se boste vrnili polni pričakovanj – pričnite pozitivno, z navdihom in z odgovornostjo do sebe, do svojega dela ter do znanja. Prestopite šolski prag polni energije, pozitivnih vibracij in navdušeno – podobno kot pred skokom v morje. Naj vam poskočno zaigra srce in naj vas vodi skozi izzive, nova odkritja pa tudi ovire, ki jih bomo premostili skupaj.

V torek, 1. septembra 2020, pričenjamo novo šolsko leto 2020/2021. V prvo uro nas bo popeljala glasba ob 8.20. Dan bo potekal po skrajšanem urniku.

Sprejem prvošolcev bo v torek, 1. 9. 2020 ob 9.00 prva skupina in ob 10.00 druga skupina v telovadnici šole.

Učenci od 2. do 9. razreda pričnejo prvi šolski dan ob 8.20

Učenci od 2. do 5. razreda bodo prvi dan s poukom zaključili ob 11.50. Avtobus, minibus  in kombi bodo za učence, ki ta dan ne bodo imeli kosila in ne bodo v OPB, peljali ob 12.00. Za učence, ki bodo samo na kosilu, bo prevoz ob 12.30. Učenci, ki bodo že prvi šolski dan v OPB, bo prevoz po spodaj zapisanem voznem redu.

Učenci od 6. do 9. razreda bodo prvi šolski dan s poukom zaključili ob 12.40. Avtobus, minibus in kombi bodo peljali ob 12.45 za učence, ki ta dan ne bodo imeli kosila, in ob 13.10 za učence, ki bodo imeli kosilo.

Učenci naj s seboj prinesejo šolsko torbo, zvezek, peresnico s pisali in šolske copate. Prejeli bodo tudi učbenike iz učbeniškega sklada.

Na prvi šolski dan bo poskrbljeno za malico in kosilo.

Prvi dan pouka na šoli ni organiziranega jutranjega varstva.

Že prvi šolski dan bo po končanem pouku organizirano podaljšano bivanje za učence od 2. do 5. razreda.

Jutranji šolski prevoz za prvi šolski dan:

Avtobus bo peljal po naslednjem voznem redu:

ob 7.20:   Lobnik-Škrabl-Fras-Agrarna-Keršič-Fingušt-Kirbiš-Ul. talcev-Radizel-šola

(za učence od 6.-9. razreda)

ob 7.50:  Lobnik-Škrabl-Fras-Agrarna-Keršič-Fingušt-Kirbiš-Ul. talcev-Radizel-šola

(za učence od 2.-5. razreda)

Minibus bo peljal po naslednjem voznem redu:

ob 7.20, (6.-9.razred), 8.00   (2. – 5. razred) Vilenska-Vinogradniška-šola

ob 7. 40   Ul. Milke Volk – šola

Kombi bo peljal po naslednjem voznem redu:

ob 7.40, 8.00:   Čreta-Polanska cesta-šola

ob 7.40, 8.00:   Lešnik-Šega-šola

Šolski prevoz za prvi šolski dan po pouku:

Avtobus

Ob 12.00: šola- Lobnik-Škrabl-Fras-Agrarna-Keršič-Fingušt-Kirbiš-Ul. talcev-Radizel

(za učence od 2.-5. razreda, ki nimajo kosila v šoli)

Ob 12.30: šola- Lobnik-Škrabl-Fras-Agrarna-Keršič-Fingušt-Kirbiš-Ul. talcev-Radizel

(za učence od 2.-5. razreda, ki imajo kosilo v šoli)

ob 12.45: šola- Lobnik-Škrabl-Fras-Agrarna-Keršič-Fingušt-Kirbiš-Ul. talcev-Radizel

(za učence od 6.-9. razreda, ki nimajo kosila v šoli)

(za učence od 6.-9. razreda, ki imajo kosilo v šoli)

Minibus

ob 12.10 in 13.10:  šola- Vilenska-Vinogradniška

ob 12.30, 13.25: šola – Ul. Milke Volk

Kombi

ob 11.35, 12.20:   šola- Lešnik-Šega

ob 11.35 in 12.20:  šola-Čreta-Polanska cesta

Prevoz za učence, ki bodo prvi šolski dan v OPB: (AVTOBUS, MINIBUS IN KOMBI) 14.00,  15.00.

Vse starše otrok in učence, ki koristijo organiziran šolski prevoz v OŠ FLV Slivnica, obveščamo, da bo v šolskem letu 2020/2021 prevoznik  Tajhman tours.

Vsem učencem želimo uspešen začetek šolskega leta.

Ravnatelj:

Franc Gosak