Prvi šolski dan

JUHUHU,

PRVI ŠOLSKI DAN BO KMALU TU!

Drage učenke in učenci, spoštovani starši, skrbniki,

z veseljem sporočamo, da se bliža prvi šolski dan v novem šolskem letu. Želimo vas obvestiti o nekaj pomembnih informacijah, ki vam bodo pomagale pri pripravi na ta poseben dan.

S poukom v novem šolskem letu 2023/2024 pričnemo v petek, 1. septembra 2023. Prvi dve šolski uri boste učenci preživeli z razrednikom, nato se bo nadaljeval pouk po skrajšanem urniku. Učenci od 2. do 5. razreda boste s poukom zaključili ob 12.00, učenci od 6. do 9. razreda pa ob 12.45.

Vsi obroki, na katere so učenci naročeni, bodo organizirani (razen zajtrka). Če učenec na ta dan še ne bo imel kosila, ne pozabite na pravočasno odjavo.

Na prvi šolski dan se učenci že lahko vključijo v oddelke podaljšanega bivanja; ne bo pa še organiziranega jutranjega varstva. Učenci, ki bodo v šolo prišli prej, bodo na pouk počakali v šolski avli.

Učenci od 2. do 9. razreda naj s seboj prinesejo šolsko torbo (vsi bodo prejeli učbenike iz učbeniškega sklada), zvezek, peresnico s pisali in šolske copate.

Urnike za šolsko leto 2023/24 si boste lahko ogledali na spletni strani šole pod rubriko urniki.

Vozni redi za 1. šolski dan bodo objavljeni v  torek, 29. 8. 2023.

Sprejem prvošolcev in njihovih staršev/skrbnikov bo v petek, 1. 9. 2023, ob 9.30, telovadnici Bojana Krempla.

Vsi vas že nestrpno pričakujemo.

Ravnatelj in zaposleni OŠ FLV Slivnica